Ana Sayfa » Site Hakkında @ Fidelis

Fidelis Danışmanlık ve Destek Hizmetleri sitesine hoş geldiniz.

Şu anda bulunduğunuz sitenin  hazırlanmasındaki temel hedef, sunduğumuz hizmetler ile yurtiçi ve yurtdışı kartlı ödeme sistemleri sektöründe faaliyet gösteren kurumsal şirketlerin, şahıs şirketlerinin, satışlarında kartlı ödeme kabul eden işyerlerinin, kart sahiplerinin ve yakın bir gelecekte sektöre giriş yapmayı planlayan potansiyel müşterilerin günlük operasyonlarında ve geleceğe yönelik plan ,proje ve sektör ile ilgili araştırmalarında ana referans noktası, tek ve güvenilir adres, yerel uzman ve global yatırım ortağı olmaktır.

Mevcut kaynakları siteye yerleştirmek, yeni bölümler ilave etmek,  olası hataları düzeltmek, yenilikleri duyurmak ve yenilenerek gündemde kalabilmek sizlerden gelecek katkılar doğrultusunda siteye ve içeriğine  yön vermek ve eksiklerimizi tamamlamak bir sonraki adımımız olacak. Bu nedenle site içerisine e-posta ile bize rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlayacak linkler eklenmiştir.

Kartlı ödeme sistemleri sektörüne, hizmetlerimize, etkinliklerimize ve sayfamıza ilişkin gelişmelerden daha hızlı haberdar olabilmeniz için sitemize üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Bu site hepimizindir, biz başlattık, beraber büyüteceğiz, geliştireceğiz.

Sitemizde, site ziyaretçileri üzerinden kazanç sağlama düşüncesi yoktur. Reklam, "pop up" pencere, casus yazılım v.b. yer verilmemektedir. Ticari bir kaygı kesinlikle yoktur.

Sitedeki içeriğin derlenmesi, bilgi mimarisinin ve navigasyonun planlanması, tüm grafik objeler ile birlikte sayfaların ve veritabanlarının tasarlanması, web uygulamalarının oluşturulması ve yayıncılık hizmetleri şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Şu anda sitenin içeriğinde;

Fidelis Danışmanlık ve Destek Hizmetleri’nin tanıtımına yönelik sayfalar, hizmetler, haberler, duyurular ve faaliyetler ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Siteyi en sorunsuz şekilde görüntüleyebilmek için, Microsoft Internet Explorer 5.0 ve yukarısı ile en az 1024x768 çözünürlük ve 16bit renk derinliği tavsiye edilir.

Sitemizde bilgi amacı ile yer verdiğimiz merkezi saatleri ekranınızda görüntüleyebilmek amacı ile aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz. Link sizi yapılacak işlemler ile ilgili yönlendirecektir.
http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/current/licensing/win/install_flash_player_active_x.msi

www.fidelis.com.trCopyright - 2007 Fidelis Danışmanlık ve Destek Hizmetleri - All Rights Reserved   |   Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi @ Fidelis