Ana Sayfa » Risk Yönetim Hizmetleri @ Fidelis

Risk Yönetim Hizmetleri

Her bir işlemin her bir bileşeninin optimum maliyet ile gerçekleştirilmesi temin edilecektir. Fidelis uzmanları tarafından hazırlanacak olan en iyi uygulamalar raporu sisteminiz kullanılabilir durumda ve tüm işlemleri izleyebildiğiniz anda ve sisteminiz devre dışı kaldığı ve tüm işlemleri izleyemediğiniz bir ortamda size düşük değerli, düşük riskli işlemleri gerçekleştirmenizde ve finansal riski yönetebilmenizde yardımcı olur. İşlem akışı asla aksamaz. Fidelis red edilen işlemlerin sayısını, bu işlemlerin red edilme maliyetini (fırsat maliyeti) en aza indirerek ve manuel işlem izleme maliyetini düşürerek size yardımcı olur.

Kar sızıntı kontrolünü başardıktan sonra, toplam siparişlerin ortalama %6’sını reddetmek zorunda kalmayacak, toplam işlemlerin de ortalama %27’sini göz ile takip etme sıkıntısından kurtulacak, uygun ölçek ve etkin bir faaliyet ile kurum gelirlerinizi arttırabileceksiniz.

Fidelis zararlarınızı, geri ödemelerinizi, işlem belgesi taleplerini, operasyon maliyetlerini, hizmet ücretleri ve ceza risklerini en aza indirebilmek amacı ile kurumunuza özel ve katma değerli kart hizmetleri sunmaktadır. Başarılı bir risk yönetim operasyonu için gerekli olan güncel ve doğru veri temini, teyiti, yönetimi, kimlik doğrulama araçları ve skorlaması ile ilgili destek hizmetleri de kurum ihtiyaçları değerlendirilerek tasarlanmaktadır.



Copyright - 2007 Fidelis Danışmanlık ve Destek Hizmetleri - All Rights Reserved   |   Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi @ Fidelis