Ana Sayfa » Diğer Hizmetler @ Fidelis » Profesyönel Hizmetler @ Fidelis

Profesyonel Hizmetler

Profesyonel İngilizce Eğitim

Yabancı öğretmenlerimiz eşliğinde işyerinde birebir veya gruplar için İngilizce öğrenmek ve mevcut yapınızı geliştirmek artık Fidelis ile çok daha esnek, kolay ve zevkli. Genel İngilizce, ticaret İngilizcesi, dil tazminatı sınavına hazırlık, konuşma ve pratik İngilizce dersleri uzman eğitmen kadromuz tarafından tercihleriniz çerçevesinde sizin için uygun saatlerde verilmektedir.

Dokümantasyon ve Teknik Yazım Hizmetleri

Plan, prosedür, personel el kitabı, referans dokümantasyon, müşteri arayüz belgeleri, uyumluluk raporu, teknik analiz raporu, denetim ve eylem raporu yazım hizmetleri uzman ekibimiz tarafından verilmektedir.

Profesyonel Çeviri Hizmetleri

Eğer zamanınız yetersiz, çeviri işi sizin için stresli ve yorucu ise ya da daha önemli işlere odaklanmanız gerekiyor ise, Fidelis profesyonel belge çevirileri ile ilgili konularda size yardımcı olabilir. Kısa bir makale, toplantı gündemi ya da referans kullanım klavuzu olmasına bakılmaksızın Fidelis çeviriler ile ilgili ağır iş yükünüzü hafifletecektir.

İşyeri Destek Hizmetleri

Fidelis’in uzman kadrosu kartlı ödeme sistemleri sektöründe en iyi ve en kötü uygulamaları analiz ederek, başarı ve başarısızlıkları takip ederek, geçmiş deneyimlerden ders çıkararak hazırladığı uygulamalar ile iş hayatınızda başarılı sonuçlara ulaşmanızda size ve kurumunuza destek hizmetleri vermektedir. İşiniz ile ilgili risk durum değerlendirmesi, global minimum standartlara uyumluluk değerlendirmesi, personelin kart güvenlik ve kabul kuralları ile ilgili konularda eğitimlerinin sağlanması, dolandırıcılık takip ve önleme sistemi ve araçlarının tesisi ve güvenli iş alım politika ve prosedürlerinin uygulamaya geçirilmesi konularında verdiğimiz danışmanlık ve destek hizmetleri ile iş hayatınızda başarılı sonuçlara ulaşabilecek, rekabet ortamında avantajlı konuma gelecek, kaynak kullanımı ve karlılığınızı optimum düzeye çıkarabilecek ve sektörünüzde tercih edilen kurum olma özelliği göstereceksiniz.Copyright - 2007 Fidelis Danışmanlık ve Destek Hizmetleri - All Rights Reserved   |   Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi @ Fidelis