Ana Sayfa » Fraud Danışmanlık Hizmetleri @ Fidelis

Fraud Danışmanlık Hizmetleri 

Fidelis, dolandırıcılık önleme ve güvenlik danışmanlık hizmetleri çerçevesinde, bir kredi ya da banka kartı programının başlangıcından, kartların basımına, kartların dağıtımından, müşteri hizmetleri operasyonuna ve risk takibine kadar olan kart operasyonunun dolandırıcılık risklerinin anlaşılabilmesi için Visa ve MasterCard denetim standartlarını esas alarak komple bir inceleme ve farklı danışmanlık destek hizmetleri sunmaktadır. Fidelis fraud ve güvenlik danışmanlık ekibi global bilgi ve deneyimlerini kullanarak kart sahteciliği ve dolandırıcılığını önlemeye yönelik  yenilikçi ve yaratıcı çözüm önerileri sunar. 

Kart çıkaran kurumlar (issuers), kart kabul eden kurumlar (acquirers), destek hizmeti ve işlem proses hizmeti veren kurumlar ve üye işyerleri üzerinde uluslararası kart kuruluşları, düzenleyiciler ve tüketiciler tarafından etkin bir dolandırıcılık ve sahtecilik önleme ve minimizasyonu yönünde baskı oluşturulmuştur.

Uzmanlarımız kart çıkaran kurumların (issuers) ve kart kabul eden kurumların (acquirers) sahtecilik ve dolandırıcılık girişimleri ve organize suçlara karşı nasıl korunacağını ve hangi yöntemler ile savunulacağını bilir, en son sahtecilik ve dolandırıcılık yöntemlerini takip eder,  izler ve müşterilerimizi korumak için savunma stratejileri geliştirir.

Eğer sahtecilik ve dolandırıcılık önleme ve risk yönetimi faaliyetlerinizin kurumunuz için optimum sonuçlar sağlamadığını düşünüyor ve etkin bir sahtecilik ve dolandırıcılık önleme faaliyeti gösteremiyorsanız; dolandırıcılık önleme faaliyetlerinizde gizli dolandırıcılık risklerinin farkında ve kayıplarınızın sektörünüzde kıyaslandığında sektör ortalamasının üstünde olduğuna inanıyorsanız; sektörünüzdeki en güncel uygulamaları takip etmek ve en iyi uygulamaları hayata geçirebilmek konusunda kaygılarınız mevcut ise; ve etkin sahtecilik ve dolandırıcılık kontrol yöntemlerine sahip olmak istiyorsanız hiç tereddüt etmeden Fidelis Danışmanlık ve Destek Hizmetleri ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Mevcut projelerinize ilave değer katabilir, kıt ve değerli kaynaklarınız olan para ve zaman konularında tasarruf yapmanızı sağlayabilir, kurum kazancınızı arttırmanıza yardımcı olabilir, kartlı ödeme sistemleri sektöründe mevcut en iyi uygulamalar ile ilgili danışmanlık ve destek hizmetleri verebilir ve ekibinizin bu yönde eğitimini sağlayabiliriz.

Kart ve işyeri operasyonlarınızdaki iş akışlarınızı uzman bir göz ile inceledikten sonra iş akışlarında görev ve sorumluluk alan bölümler ile ilgili Visa ve MasterCard minimum standartlarına dayanan yazılı tavsiye ve aksiyon planı raporu hazırlar, mevcut operasyon riskleriniz hususunda bilgi sahibi olmanızı sağlarız. Uzman inceleme neticesinde tespit ettiğimiz bulgular ve kapsamlı risk kontrol parametrelerini baz alarak kurumunuz için en uygun olabilecek dahili ve harici erken sahtecilik ve dolandırıcılık programının geliştirilmesinde danışmanlık ve destek hizmetleri veririz.

Fidelis risk denetimi, dolandırıcılık önleme, güvenlik ve danışmanlık hizmetleri ile sahtecilik ve dolandırıcılık önleme ve risk yönetim faaliyetleriniz karlı bir pazarlama stratejisinin ayrılmaz parçası haline gelir, rekabet ortamında avantajlı konuma geçmenizi sağlar. İşiniz için etkin bir risk yönetimine sahip olmamanın bir risk olduğunu asla hatırdan çıkarmayınız.Copyright - 2007 Fidelis Danışmanlık ve Destek Hizmetleri - All Rights Reserved   |   Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi @ Fidelis