Ana Sayfa » Eğitim Hizmetleri @ Fidelis » Eğitimler @ Fidelis

Eğitim Hizmetleri

Fidelis tarafından farklı içerik, sistem ve yöntem kullanılarak hazırlanan bireysel ve kurumsal gelişim içerikli ödeme sistemleri eğitimleri Fidelis Ödeme Sistemleri Akademisi çatısı altında verilmektedir. CV’nizde güçlü bir referans ve tercih sebebi görmek isterseniz ödeme sistemleri içerikli eğitimlerin doğru adresi Fidelis’tir. Eğitimlerimiz esnasında kuracağınız güzel dostluklar ve iş ilişkileri sizin için iyi bir başlangıç olacaktır. Çekirdek iş eğitimindeki başarımız Avrupa’nın önde gelen üniversiteleri tarafından kabul görmüştür. Kartlı ödeme sistemleri için geliştirilen en iyi uygulamalardan yararlanarak ve önemli ortaklıklar oluşturarak uzman eğitici kadromuz müşterilerimize sahtecilik ve dolandırıcılık önleme yöntemlerinin günlük hayatlarında, iş ilişkilerinde ve teknoloji bazında nasıl dizayn edileceği, uyarlanacağı, gözden geçirileceği ve entegrasyonunun sağlanacağı konularında benzersiz bir kaynak sunmaktadır.

Kart ödeme sistemlerinin yapısı ve işleyişi, kart güvenlik ve kabul kuralları, dolandırıcılık faaliyetleri ile ilgili önde gelen eğilimler ve son trendler, sahtecilik, dolandırıcılık riskinin önlenmesi ve başarılı bir şekilde yönetimi ile ilgili ipuçları ve yöntemler, dolandırıcıların ortak özellikleri, uluslararası kart kuruluşlarının programları ve bankaların dolandırıcılığı önlemek için geliştirdiği  projeler ve uygulamalar, örnek vaka çalışmaları, dolandırıcılığa maruz kaldıktan sonra neler yapılabileceği, sahtecilik ve dolandırıcılık ile ilgili ters ibraz uygulamalarının anlaşılması, iş ilişkilerinizde dolandırıcıları yakalamak için yararlanabileceğiniz belli başlı yöntemler ve daha bir çok farklı konu detayları ile ele alınmaktadır.

Fidelis eğitim hizmetlerinden bugün siz de yararlanın birlikte bulunduğunuz yeri değil olmak istediğiniz yeri şekillendirelim, öğrendiklerinizin maddi ve manevi hayatınızda yararını görmenizi sağlayalım, geleceğiniz ile ilgili kaygılarınızı giderelim, hayatınızdan keşkeleri, bahaneleri ve özürleri çıkararak sizin bilgili, tecrübeli birer kart kullanıcısı ve kabul noktası olarak terfi etmenize yardımcı olalım.

  • Bireysel gelişim içerikli eğitimler
  • Kurumsal gelişim içerikli eğitimler
  • Eğiticinin eğitimi
  • E-Eğitim programları


  • Copyright - 2007 Fidelis Danışmanlık ve Destek Hizmetleri - All Rights Reserved   |   Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi @ Fidelis