Ana Sayfa » Diğer Hizmetler @ Fidelis » Araştırma Hizmetleri @ Fidelis

Araştırma Hizmetleri

Eğer global bir yaklaşım tarzına sahip ve özel projeniz için yerel bir uzmana ihtiyacınız var ise, Fidelis size yerel çözümler sunma hususunda danışmanlık ve destek hizmetleri vermeye her zaman hazırdır.

Bağımsız Araştırma Hizmetleri

Fidelis yabancı yatırımcı ve yerel müşterilere Türkiye’de kartlı ödeme sisteminin yapısı ve işleyişi, ürün ve hizmetler, dolandırıcılık önleme ve güvenlik ile ilgili konular, denetim, e-ticaret, karlı iş yatırımları ve ilişkileri gibi konularda yerel araştırma, danışmanlık ve profesyonel destek hizmetleri sunmaktadır. Türkiye'de yeni fırsatlar arıyorsanız, büyüme, rekabet, hissedar değeri yaratma gibi günlük sıkıntılar ile harcayacak zamanınız ve enerjiniz sınırlı ise lokal kontak noktanız Fidelis olsun.

Pazar İstihbarat Hizmetleri

Fidelis çok ülkeli bir iş modeli geliştirmede size ve kurumunuza yardımcı olabilir. Yerel bilgi ve veriler, genel sektör, ürün, hizmet ve işlem bilgileri, talep edilmesi halinde sektör ekspertiz raporu hazırlanması, sektör ve iş kolu ile ilgili danışmanlık hizmetleri ve en iyi uygulamalar, strateji geliştirme ve uygulama hizmetleri Fidelis tarafından sunulan profesyonel destek hizmetleri arasında yeralmaktadır.Copyright - 2007 Fidelis Danışmanlık ve Destek Hizmetleri - All Rights Reserved   |   Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi @ Fidelis